Title Image

Współpraca i dystrybucja

Przekonaj się sam już dziś!
Home  /  Współpraca i dystrybucja

Zapraszamy do włączenia dynamicznych wkładek ortopedycznych Vasyli Medical do swojej codziennej praktyki medycznej oraz oferty sprzedażowej.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i umów się na prezentację Konsultant medyczny opiekujący się Twoim regionem przedstawi w szczegółach system wkładek Vasyli Medical. Dowiesz się o aktualnej ofercie do dalszej odsprzedaży oraz promocjach

Zapoznaj się z rozwiązaniem Digitsole Pro i zwiększ efektywność badania swoich pacjentów. System ułatwia dobór odpowiednich wkładek i ich indywidualizacji oraz pozwala na obiektywne śledzenie postępów terapii.

Możesz umówić się na indywidualne szkolenie i warsztaty z przedstawicielem, jak i zrealizować pełny kurs online lub stacjonarny (certyfikowane). Oferta edukacyjna obejmuje nie tylko szkolenia produktowe ale przede wszystkim z zakresu biomechaniki kończyny dolnej, jej zaopatrzenia oraz diagnostyki. Szkolenia dopasowane są do poszczególnych grup uczestników jak lekarze, fizjoterapeuci czy podolodzy.

Wszyscy nasi partnerzy otrzymują dostęp do repozytorium materiałów marketingowych i informacyjnych, pozwalających łatwiej dotrzeć do pacjenta. Wiele z nich dostępnych jest u przedstawiciela w już wydrukowanej formie, a dla stałych klientów przewidujemy indywidualne projekty pod zamówienie.