Title Image

Dlaczego Vasyli Medical?

Przekonaj się sam już dziś!
Home  /  Dlaczego Vasyli Medical?
1
Dolegliwości

Zapoznaj się z schorzeniami, deformacjami i dysfunkcjami w obrębie kończyny dolnej i nie tylko...

2
Zespół Badawczy

Dowiedz się więcej o Nas i Naszym zespole medycznym. Zapraszamy!

3
Badania kliniczne

Sprawdź nasze najnowsze badania kliniczne związane z produktami Vasyli Medical i nie tylko...

SĄ DYNAMICZNE

Zapewniają prawidłową funkcjonalność i korekcję we wszystkich fazach chodu oraz wszystkich 3 płaszczyznach ruchu. Wspierają naturalny zakres ruchomości pronacji oraz supinacji stopy.

NIE ROZLENIWIAJĄ STÓP

Wkładki wymuszają prawidłową korektę zamiast utrwalać deformację (jak ma to miejsce przy wkładkach robionych z odcisku). Wymuszają prawidłowy kształt oraz naturalną ruchomość stóp przy zachowaniu komfortu.

Pełna kontrola korekcji poprzez modelowanie termiczne oraz modyfikacje klinami i pelotami. Dopasowanie do stopy pacjenta w ciągu zaledwie kilku minut.

SĄ WYROBEM MEDYCZNYM

Są zarejestrowane oraz certyfikowane jako wyrób medyczny (8% VAT). Rezultaty terapeutyczne potwierdzone są zarówno badaniami klinicznymi jak i setkami zadowolonych pacjentów na całym świecie. To nie są ``wkładki obuwnicze``.

CERTYFIKOWANE PUNKTY

Dobierane oraz dopasowywane tylko i wyłącznie w certyfikowanych punktach przez wyszkoloną kadrę medyczną (wymagane ukończenie szkolenia z biomechaniki kończyny dolnej na poziomie podstaowwym.

PRZYNOSZĄ ULGĘ

Wkładki wspomagają terapię wielu schorzeń, dolegliwości i deformacji. W rezultacie przywracają komfort poruszania się. W wielu przypadkach ból znika natychmiastowo od momentu zastosowania wkładki (np. większość przypadków stopy płasko-koślawej).

22
Health Sections
146
Different Services
388
Blood Donations
1280
Satisfied Patients

Natura kontra cywilizacja
Wygraj z bólem w nierównej walce

Jesteśmy stworzeni do chodzenia po naturalnych, miękkich powierzchniach, jak ziemia czy piasek, które ułatwiają dostosowanie naturalnej osi kończyny dolnej. Niestety, nasze stopy codziennie mają kontakt z innym środowiskiem. Chodzenie i stanie na nienaturalnych, płaskich i twardych powierzchniach jak chodnik czy podłoga, zmusza nasze stopy do rotacji wewnętrznej, a ich łuki naraża na spłaszczanie (nazywamy to nadmierną pronacją).

Niewłaściwe ułożenie stóp i nóg może spowodować przeciążenia i uszkodzenia innych części ciała – tak jak złe wyważenie opon może uszkodzić układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie. Złe ułożenie kończyny dolnej upośledza normalną funkcję kolana i biodra, tak samo jak zwiększa napięcie mięśniowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W celu eliminacji tych dolegliwości trzeba ustawić stopy i ciało w ich prawidłowej pozycji – musimy przywrócić naturalną oś kończyny dolnej.

Ponad 30 lat
badań i doświadczenia

W 1987 roku Vasyli Medical rozpoczął produkcję wkładek ortopedycznych modelowanych termicznie, zaprojektowanych we współpracy ze światowej sławy ekspertami z dziedziny biomechaniki kończyny dolnej. Produkty Vasyli Medical zrewolucjonizowały świat ortez medycznych dla profesjonalistów z dziedziny schorzeń kończyn dolnych. Ale to był tylko początek…

Kilka lat później zostały wprowadzone na rynek ogólnodostępny wkładki ortopedyczne sygnowane przez Philip’a Vasyli oraz buty i sandały z wbudowanymi już wkładkami. Zapoczątkowane jako Orthaheel dziś znane pod nazwą Vionic z użyciem technologii Otrhaheel. Obecnie Vionic Group jest „dumnym rodzicem” tych komplementarnych marek medycznych i detalicznych.

Produkty Vasyli Medical nie tylko przynoszą korzyści pacjentom, co jest oczywiście priorytetowe. Zapewniają one również lekarzom, możliwość zwiększenia rentowności ich praktyk medycznych poprzez handel detaliczny produktami Vasyli Medical i osiągnięcie dzięki temu wspólnego celu na rozwijającym się rynku medycznym. W Vionic Group docenia się bardzo dostosowanie tych celów detalicznych do etyki praktyki medycznej – to co obecnie nazywane jest inteligentnym handlem medycznym.

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów medycznych w obu kanałach, zarówno medycznym jak i detalicznym, Vasyli Medical doskonale rozumie specyficzne wymagania sprzedaży w ramach praktyki medycznej. I chce dzielić się to wiedzą.