Think Tank

Poznaj Członków VASYLI Think Tank ™

Vasyli Think Tank zostało założone w 2011 roku, aby wspierać współpracę i rozwój myśli medycznej wśród czołowych grup profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie biomechaniki kończyn dolnych.

Każdy członek Vasyli Think Tank jest uznanym autorytetem w swojej specjalizacji. Przez kilka lat istnienia działania Vasyli Think Thank wzmocniły się i przerodziły w poważne źródło wiedzy i rozwoju produktu poparte klinicznie certyfikowanymi badaniami.

Sygnowane serie produktów Vasyli Medical są bezpośrednim rezultatem współpracy w ramach Vasyli Think Thank – wkładki ortopedyczne specjalnie zaprojektowane dla wpierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb pacjenta.

DAVID ARMSTRONG

HOWARD DANANBERG

BRIAN HOKE

JENNY McCONNELL

TOM McPOIL

TREVOR PRIOR

BILL VICENZINO

RUSSELL VOLPE

TREVOR PRIOR

Podiatra z Wielkiej Brytanii praktykujący od ponad 30 lat. Specjalizuje się w kontuzjach sportowych, biomechanice, analizie chodu, ortezach, komplikacjach stopy cukrzycowej oraz chirurgii stopy – wszystkie te zagadnienia były tematami jego prelekcji zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Trevor Prior przeprowadza konsultacje w Londynie w Homerton University, jest również dyrektorem w Premier Podiatry Limited - klinice specjalizującej się w ocenie i leczeniu dolegliwości związanych ze stopami z wykorzystaniem najnowszych technologii (m.in. analiza chodu 3D), gdzie z największą starannością dba się o pacjentów i w razie potrzeby przeprowadza się operacje. Trevor Prior pracował z wieloma profesjonalnymi sportowcami z różnych dyscyplin, między innymi: piłka nożna, rugby, krykiet, hokej i badminton.

Jest on również dyrektorem dwóch firm: P2L - specjalizująca się w wykonywaniu niestandardowego obuwia (np. sygnowane obuwie piłkarskie, personalizowane ze względu na swój wzór, jak i odpowiednie dopasowanie) oraz 3D - specjalizująca się w dostarczaniu do klinik i instytutów badawczych wyposażenia do analizy chodu 3D. Sprzęt ten umożliwia spersonalizowaną ocenę w odniesieniu do bazy danych, zapewniając obiektywną ocenę i wdrażając szczegółowy plan działania.

Z tak dużym doświadczeniem w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i całej Europie, Trevor Prior jest członkiem wielu stowarzyszeń, między innymi w The British Association of Sport and Excercise Medicine, Był także dziekanem Podiatric Surgery, Society of Chiropodists Podiatrists.

TREVOR PRIOR