Think Tank

Poznaj Członków VASYLI Think Tank ™

Vasyli Think Tank zostało założone w 2011 roku, aby wspierać współpracę i rozwój myśli medycznej wśród czołowych grup profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie biomechaniki kończyn dolnych.

Każdy członek Vasyli Think Tank jest uznanym autorytetem w swojej specjalizacji. Przez kilka lat istnienia działania Vasyli Think Thank wzmocniły się i przerodziły w poważne źródło wiedzy i rozwoju produktu poparte klinicznie certyfikowanymi badaniami.

Sygnowane serie produktów Vasyli Medical są bezpośrednim rezultatem współpracy w ramach Vasyli Think Thank – wkładki ortopedyczne specjalnie zaprojektowane dla wpierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb pacjenta.

DAVID ARMSTRONG

HOWARD DANANBERG

BRIAN HOKE

JENNY McCONNELL

TOM McPOIL

TREVOR PRIOR

BILL VICENZINO

RUSSELL VOLPE

JENNY McCONNELL - fizioterapeutka

Słynna australijska fizjoterapeutka szeroko publikująca i wykładająca na temat przewlekłych problemów dotykających struktur kości i mięśni (problemy mięśniowo-szkieletowe). Jako uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w 1972 roku, Jenny McConnell ma ogromne doświadczenie w sporcie, które przekłada się bezpośrednio na jej praktykę medyczną. Jest znawcą tematyki dotyczącej wpływu postawy na aktywność fizyczną, opracowała innowacyjne metody tapingu, które powodują natychmiastowe uśmierzenie bólu i zwiększenie efektów leczenia poprzez utrzymanie stawów w neutralnej pozycji.

Aby udostępnić swoje pionierskie podejście szerzej , Jenny McConnell uruchomiła McConnell Institute – cenny grunt szkoleniowy dla fizjoterapeutów, trenerów sportowych oraz innych pracowników służby zdrowia szukających udoskonalenia swoich umiejętności w dziedzinie przewlekłego bólu kolana, kończyny dolnej, ramienia oraz zespołu bólowego lędźwiowo-krzyżowego (LBP).

W 2000 roku Australijski Rząd odznaczył Jenny McConnell medalem - Australian Sports, za jej zasługi jako praktyka i badacza, a w szczególności za rozwinięcie innowacyjnych technik zarządzania i leczenia bólu. W 2006 otrzymała prestiżową F.E. Johnson Memorial Fellowship za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki i medycyny sportowej.

think mcconnell

JENNY MCCONNELL I JEJ WKŁAD W VASYLI MEDICAL

Produkt – VASYLI + MCCONNELL

Doświadczenie i wiedza Jenny McConnell, szczególnie w dziedzinie biomechanicznych czynników zaangażowanych w leczenie kończyn dolnych, dały początek innowacyjnej współpracy z Vasyli Medical i zaowocowały stworzeniem wkładki Slimfit przeznaczonej do obuwia na wysokim obcasie oraz do sandałów.

Dowiedz się więcej...

dananberg hero 01 hoke hero 01