Think Tank

Poznaj Członków VASYLI Think Tank ™

Vasyli Think Tank zostało założone w 2011 roku, aby wspierać współpracę i rozwój myśli medycznej wśród czołowych grup profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie biomechaniki kończyn dolnych.

Każdy członek Vasyli Think Tank jest uznanym autorytetem w swojej specjalizacji. Przez kilka lat istnienia działania Vasyli Think Thank wzmocniły się i przerodziły w poważne źródło wiedzy i rozwoju produktu poparte klinicznie certyfikowanymi badaniami.

Sygnowane serie produktów Vasyli Medical są bezpośrednim rezultatem współpracy w ramach Vasyli Think Thank – wkładki ortopedyczne specjalnie zaprojektowane dla wpierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb pacjenta.

DAVID ARMSTRONG

HOWARD DANANBERG

BRIAN HOKE

JENNY McCONNELL

TOM McPOIL

TREVOR PRIOR

BILL VICENZINO

RUSSELL VOLPE

HOWARD DANANBERG - Podiatra

Podiatra praktykujący w Manchester, NY został mianowany przez Podiatry Management Magazine najbardziej wpływowym podiatrą w Stanach Zjednoczonych.

Ma na swoim koncie wiele publikacji dotyczących biomechaniki kończyny dolnej. Eksperci na całych świecie rozpoznają go dzięki jego badaniom nad związkiem pomiędzy stylem chodu a przewlekłym zespołem bólowym lędźwiowo-krzyżowym (LBP). Howard Dananberg jest również pionierem rozwiązań związanych z ograniczoną ruchomością palucha (FnHL) – często pomijanym uwarunkowaniem.

Howard Dananberg zamienił swoje pomysły w opatentowane produkty, które są sprzedawane na całym świecie. Techniki i technologie stosowane przez Dananberga z powodzeniem pomogły zniwelować dolegliwości, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, związane z chodem i jego wpływem na całe ciało. Na przykład za pomocą testów ciśnieniowych obuwia, Dananberg polepszył komfort butów do biegania przy pomocy kinetycznego klina. Howard Dananberg jest również twórcą przełomowej, innowacyjnej wkładki Insolia, używanej do obuwia na wysokim obcasie. Dzięki wkładce stopa ustawiana jest w idealnej pozycji odczuwalnej niemal jakbyśmy stąpali po płaskiej powierzchni, pozycji zmniejszającej nacisk na stopę i nogę oraz ból pleców.

think dananberg

HOWARD DANANBERG I JEGO WKŁAD W VASYLI MEDICAL

Produkt – VASYLI + DANANBERG

Pierwsza na świecie wkładka zaprojektowana z regulowaną sekcją pierwszego promienia (pelota)

Dowiedz się więcej...

dananberg hero 01 dananberg hero 01