DAVID ARMSTRONG

  • Jesteś tutaj:  
  • Start
  • DAVID ARMSTRONG

DAVID ARMSTRONG - Światowy lider w dziedzinie stopy cukrzycowej

David G. Armstrong, chirurg podiatra, DPM, MD, PhD, uznawany za światowego lidera w dziedzinie stopy cukrzycowej i prewencji amputacji kończyn.

Jest profesorem chirurgii na Uniwersytecie Arizona w Tucson oraz dyrektorem University’s Southern Arizona Limb Salvage Alliance (Stowarzyszenie Uniwersyteckie Południowej Arizony na rzecz prewencji amputacji kończyn), SALSA. Doktor Armstrong był wybrany jednym z pierwszych sześciu Ambasadorów International Wound Care i otrzymał również wiele krajowych i międzynarodowych nagród przyznawanych przez organizacje medyczne, włączając w to nagrodę Georgetown Distinguished Award for Diabetic Limb Salvage. W 2008 doktor Armstrong został włączony do Galerii Sław Medycznych w dziedzinie podiatrii, a w 2010 otrzymał największe odznaczenie w swojej dziedzinie jakim jest The American Diabetes Association’s Roger Pecoraro Award.

vide 02

DR ARMSTRONG I JEGO WKŁAD W VASYLI MEDICAL

Produkt – VASYLI + ARMSTRONG II

We współpracy z Phillipem Vasyli, doktor Armstrong stworzył wkładki z opatentowaną technologią Glidesoft – przełom w dziedzinie redukcji uszkodzeń skóry, infekcji i owrzodzeń dla wielu osób cierpiących z powodu dolegliwości stopy cukrzycowej. Produkt zaprojektowany w celu obniżenia nacisku i sił trących. Dowiedz się więcej

vide 01