Think Tank

Poznaj Członków VASYLI Think Tank ™

Vasyli Think Tank zostało założone w 2011 roku, aby wspierać współpracę i rozwój myśli medycznej wśród czołowych grup profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie biomechaniki kończyn dolnych.

Każdy członek Vasyli Think Tank jest uznanym autorytetem w swojej specjalizacji. Przez kilka lat istnienia działania Vasyli Think Thank wzmocniły się i przerodziły w poważne źródło wiedzy i rozwoju produktu poparte klinicznie certyfikowanymi badaniami.

Sygnowane serie produktów Vasyli Medical są bezpośrednim rezultatem współpracy w ramach Vasyli Think Thank – wkładki ortopedyczne specjalnie zaprojektowane dla wpierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb pacjenta.

DAVID ARMSTRONG

HOWARD DANANBERG

BRIAN HOKE

JENNY McCONNELL

TOM McPOIL

TREVOR PRIOR

BILL VICENZINO

RUSSELL VOLPE

DAVID ARMSTRONG - Światowy lider w dziedzinie stopy cukrzycowej

David G. Armstrong, chirurg podiatra, DPM, MD, PhD, uznawany za światowego lidera w dziedzinie stopy cukrzycowej i prewencji amputacji kończyn.

Jest profesorem chirurgii na Uniwersytecie Arizona w Tucson oraz dyrektorem University’s Southern Arizona Limb Salvage Alliance (Stowarzyszenie Uniwersyteckie Południowej Arizony na rzecz prewencji amputacji kończyn), SALSA. Doktor Armstrong był wybrany jednym z pierwszych sześciu Ambasadorów International Wound Care i otrzymał również wiele krajowych i międzynarodowych nagród przyznawanych przez organizacje medyczne, włączając w to nagrodę Georgetown Distinguished Award for Diabetic Limb Salvage. W 2008 doktor Armstrong został włączony do Galerii Sław Medycznych w dziedzinie podiatrii, a w 2010 otrzymał największe odznaczenie w swojej dziedzinie jakim jest The American Diabetes Association’s Roger Pecoraro Award.

vide 02

DR ARMSTRONG I JEGO WKŁAD W VASYLI MEDICAL

Produkt – VASYLI + ARMSTRONG II

We współpracy z Phillipem Vasyli, doktor Armstrong stworzył wkładki z opatentowaną technologią Glidesoft – przełom w dziedzinie redukcji uszkodzeń skóry, infekcji i owrzodzeń dla wielu osób cierpiących z powodu dolegliwości stopy cukrzycowej. Produkt zaprojektowany w celu obniżenia nacisku i sił trących. Dowiedz się więcej

vide 01