Think Tank

Poznaj Członków VASYLI Think Tank ™

Vasyli Think Tank zostało założone w 2011 roku, aby wspierać współpracę i rozwój myśli medycznej wśród czołowych grup profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie biomechaniki kończyn dolnych.

Każdy członek Vasyli Think Tank jest uznanym autorytetem w swojej specjalizacji. Przez kilka lat istnienia działania Vasyli Think Thank wzmocniły się i przerodziły w poważne źródło wiedzy i rozwoju produktu poparte klinicznie certyfikowanymi badaniami.

Sygnowane serie produktów Vasyli Medical są bezpośrednim rezultatem współpracy w ramach Vasyli Think Thank – wkładki ortopedyczne specjalnie zaprojektowane dla wpierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb pacjenta.

DAVID ARMSTRONG

HOWARD DANANBERG

BRIAN HOKE

JENNY McCONNELL

TOM McPOIL

TREVOR PRIOR

BILL VICENZINO

RUSSELL VOLPE

BRIAN HOKE - fizykoterapeuta

Specjalizujący się w fizykoterapii ortopedycznej i sportowej. Szczególnie zainteresowany wpływem biomechanicznych czynników na rehabilitację. Jest współwłaścicielem i dyrektorem prywatnej praktyki w Virginia Beach, Atlantic Physical Therapy.

Brian Hoke jest certyfikowanym klinicznym specjalistą w dziedzinie fizykoterapii sportowej. Współpracuje ze sportowcami na całym świecie, począwszy od biegaczy amatorów, poprzez elitę profesjonalistów aż po olimpijczyków. Jest autorem rozdziałów do dwóch podręczników na temat leczenia kontuzji biegaczy.

Brian Hoke jest zagorzałym pedagogiem wykładającym w Stanach Zjednoczonych i na arenie międzynarodowej. Przez 25 lat był członkiem popularnego edukacyjnego seminarium medycznego „When the Feet Hit the Ground, Everything Changes” („Kiedy stopa uderza o ziemię, wszystko się zmienia…”. Przez 20 lat rozwijał kurs na zaawansowanym poziomie „Take the New Step” (Postaw nowy krok…”). Obecnie, Brian Hoke kontynuuje wszystkie te nauki na seminariach Motivations, Inc., współsponsorowanych przez VASYLI Medical.

Ponadto, Brian Hoke jest członkiem wydziałów programów fizykoterapeutycznych na Old Dominion University, Virginia Commonwealth University oraz Touro College w Bayshore, NY.

think hoke

BRIAN HOKE I JEGO WKŁAD W VASYLI MEDICAL

Produkt – VASYLI + HOKE

Brian Hoke we współpracy z Phillip Vasyli stworzyli wkładkę kontrolującą supinację, szczególnie w przypadku stopy pes cavus (stopa wydrążona).

Dowiedz się więcej...

dananberg hero 01 hoke hero 01