Badania i Edukacja

  • Jesteś tutaj:  
  • Start
  • Badania i Edukacja

Najnowsze badania

Jesteśmy dumni z siebie, że osiągamy wysoki poziom rozwoju naszych produktów, co przekłada się w rzeczywistości na bardzo dobre wyniki naszych pacjentów. Faktem jest, że wszystko co robimy ma swoje korzenie i oparte jest o naukę. Dzięki niej możemy pogłębiać swoją wiedzę i poznawać ekspertów współtworzących nasze produkty.

Zagłębiając się trochę bardziej w naukę dotyczącą dolegliwości kończyn dolnych możemy odnaleźć wiele szczegółowych informacji. Analizując studium przypadków, artykuły, filmy, linki tematyczne możemy dowiedzieć się znacznie więcej…

A jeśli chcemy pójść o krok dalej powinniśmy dołączyć do listy uczestników seminariów lub warsztatów VASYLI, które zapewnią nam wsparcie jakiego potrzebujemy.

education

BADANIA

Badania kliniczne mają dla nas istotne znaczenie. Prace naukowe pomagają nam uzasadnić i potwierdzić rezultaty wynikające ze stosowania naszych produktów VASYLI Medical. Wiele z tych badań zostało przeprowadzonych we współpracy z członkami VASYLI Think Tank.


EDUCATION

Zebraliśmy całą kolekcję najlepszych doradców, aby pogłębić i lepiej zrozumieć fakt poprawy biomechaniki kończyny dolnej, poprzez używanie wkładek ortopedycznych i obuwia VASYLI Medical. Wszystkie usystematyzowane informacje pomogły nam praktycznie wykorzystać wiedzę dotyczącą anatomii i biomechaniki kończyny dolnej..

Aby jeszcze bardziej pogłębić swoją wiedzę rekomendujemy udział w naszych warsztatach i szkoleniach. Dowiedz się więcej...


Dowiedz się więcej!

Dolegliwości

Zapoznaj się z schorzeniami, deformacjami i dysfunkcjami w obrębie kończyny dolnej i nie tylko...


ThinkTank

Dowiedz się więcej o Nas i Naszym zespole medycznym. Zapraszamy!


Badania kliniczne

Sprawdź nasze najnowsze badania kliniczne związane z produktami Vasyli Medical i nie tylko...