Dlaczego Vasyli Medical?

Przekonaj się sam, już dziś!

  • Jesteś tutaj:  
  • Start
  • Dlaczego Vasyli Medical?

Dolegliwości

Zapoznaj się z schorzeniami, deformacjami i dysfunkcjami w obrębie kończyny dolnej i nie tylko...

Dowiedz się więcej


Zespół Badawczy

Dowiedz się więcej o Nas i Naszym zespole medycznym. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej


Badania kliniczne

Sprawdź nasze najnowsze badania kliniczne związane z produktami Vasyli Medical i nie tylko...

Dowiedz się więcej


Dlaczego wkładki Vasyli Medical pomogą?


DYNAMICZNE

Zapewniają prawidłową funkcjonalność i korekcję we wszystkich fazach chodu oraz wszystkich 3 płaszczyznach ruchu. Wspierają naturalny zakres ruchomości pronacji oraz supinacji stopy.

Dopasowywane
INDYWIDUALNIE

Pełna kontrola korekcji poprzez modelowanie termiczne oraz modyfikacje klinami i pelotami. Dopasowanie do stopy pacjenta w ciągu zaledwie kilku minut.

W CERTYFIKOWANYCH PUNKTACH

Dobierane oraz dopasowywane tylko i wyłącznie w certyfikowanych punktach przez wyszkoloną kadrę medyczną (wymagane ukończenie szkolenia z biomechaniki kończyny dolnej na poziomie podstaowwym.

Korygują,
NIE ROZLENIWIAJĄ STÓP

Wkładki wymuszają prawidłową korektę zamiast utrwalać deformację (jak ma to miejsce przy wkładkach robionych z odcisku). Wymuszają prawidłowy kształt oraz naturalną ruchomość stóp przy zachowaniu komfortu.


WYROBEM MEDYCZNYM

Są zarejestrowane oraz certyfikowane jako wyrób medyczny (8% VAT). Rezultaty terapeutyczne potwierdzone są zarówno badaniami klinicznymi jak i setkami zadowolonych pacjentów na całym świecie. To nie są "wkładki obuwnicze".

Przynoszą ulgę
i redukują ból

Wkładki wspomagają terapię wielu schorzeń, dolegliwości i deformacji. W rezultacie przywracają komfort poruszania się. W wielu przypadkach ból znika natychmiastowo od momentu zastosowania wkładki (np. większość przypadków stopy płasko-koślawej).

Natura kontra cywilizacja. Wygraj z bólem w nierównej walce.

Jesteśmy stworzeni do chodzenia po naturalnych, miękkich powierzchniach, jak ziemia czy piasek, które ułatwiają dostosowanie naturalnej osi kończyny dolnej. Niestety, nasze stopy codziennie mają kontakt z innym środowiskiem. Chodzenie i stanie na nienaturalnych, płaskich i twardych powierzchniach jak chodnik czy podłoga, zmusza nasze stopy do rotacji wewnętrznej, a ich łuki naraża na spłaszczanie (nazywamy to nadmierną pronacją).

Niewłaściwe ułożenie stóp i nóg może spowodować przeciążenia i uszkodzenia innych części ciała – tak jak złe wyważenie opon może uszkodzić układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie. Złe ułożenie kończyny dolnej upośledza normalną funkcję kolana i biodra, tak samo jak zwiększa napięcie mięśniowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W celu eliminacji tych dolegliwości trzeba ustawić stopy i ciało w ich prawidłowej pozycji – musimy przywrócić naturalną oś kończyny dolnej.

Amerykańska firma VASYLI Medical poświęcił ponad trzy dekady na naukowe badania problemów związanych z chodzeniem po nienaturalnych, twardych i płaskich powierzchniach. Rezultatem tych prac są ortezy Vasyli Medical – unikalne, opatentowane wkładki do butów zaprojektowane przez podiatrę Philipa VASYLI, aby skorygować kończyny dolne do ich naturalnej osi.

phil

Ponad 30 lat badań i doświadczenia

W 1987 roku Vasyli Medical rozpoczął produkcję wkładek ortopedycznych modelowanych termicznie, zaprojektowanych we współpracy ze światowej sławy ekspertami z dziedziny biomechaniki kończyny dolnej. Produkty Vasyli Medical zrewolucjonizowały świat ortez medycznych dla profesjonalistów z dziedziny schorzeń kończyn dolnych. Ale to był tylko początek…

Kilka lat później zostały wprowadzone na rynek ogólnodostępny wkładki ortopedyczne sygnowane przez Philip’a Vasyli oraz buty i sandały z wbudowanymi już wkładkami. Zapoczątkowane jako Orthaheel dziś znane pod nazwą Vionic z użyciem technologii Otrhaheel. Obecnie Vionic Group jest „dumnym rodzicem” tych komplementarnych marek medycznych i detalicznych.

phil

Produkty Vasyli Medical nie tylko przynoszą korzyści pacjentom, co jest oczywiście priorytetowe. Zapewniają one również lekarzom, możliwość zwiększenia rentowności ich praktyk medycznych poprzez handel detaliczny produktami Vasyli Medical i osiągnięcie dzięki temu wspólnego celu na rozwijającym się rynku medycznym. W Vionic Group docenia się bardzo dostosowanie tych celów detalicznych do etyki praktyki medycznej – to co obecnie nazywane jest inteligentnym handlem medycznym.

Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów medycznych w obu kanałach, zarówno medycznym jak i detalicznym, Vasyli Medical doskonale rozumie specyficzne wymagania sprzedaży w ramach praktyki medycznej. I chce dzielić się to wiedzą.

Gdzie znaleźć wkładki Vasyli?

Punkty Sprzedaży lub Zostań Dystrybutorem